Ve dnech od 01.04.2024 do 14.04.2024 čerpám dovolenou. Vaše objednávky budou přijímány, ale vyřizovány budou až po mém návratu a odesílány nejdříve ve středu 17.10.2024. Děkuji za pochopení a přeji krásné dny! Jindřiška za Vymazlený dárek.

Hodnocení obchodu

5,0 6 hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
LB Avatar autora Lavinia Birgoz | 17.01.2024
Such a beautiful little cake ! My colleague loved it ! The work and delivery are very good and prompt. Thank you so much!
M Avatar autora Marcela S. | 19.06.2021
Dárek udělal velkou radost. Krásná práce, moc děkujeme!
LD Avatar autora Leona Doudová | 16.02.2021
Když jsme vymýšleli dárek pro ještě nenarozené miminko manželovy snachy, tak jsem měla okamžitě jasno, že to nemůže být nic jiného než dortík od mé kolegyňky a zároveň fajn kamarádky Jindřišky. Sice jsem v té době ještě neviděla její "výtvory", ale tím, že Jindřišku znám osobně, tak už jen to mi dávalo záruku, že ať pro nás vyrobí v podstatě cokoliv, že to bude udělané precizně do toho nejmenšího detailu....to je totiž přesně Jindřiška :-) : vše dělá s láskou, nadšením, naprostou pečlivostí. Skutečně a doslova to VYMAZLENÝ dárek je ! A o její vstřícnosti, spolehlivosti, kreativitě a moc šikovných ručiček mluvit ani snad nemusím, důkazem jsou právě její vymazlené dárky....o to víc mě těší, že právě náš dort byl naprosto originální oproti ostatním jejím dortíkům v tom, že ho po domluvě se mnou ( její nápad :-) ) vymazlila do hranatého tvaru. A při předávání dortu novopečeným rodičům jsme s radostí přijímali jejich rozsvícené oči radostí a údivem z tak krásného dárku. Pokud přemýšlíte nad dárkem pro miminko, tak už zřejmě máte jasno......:-).
K Avatar autora Katka Š. | 16.02.2020
Perfektní komunikace, rychlé dodání. A dárek samotný? Ten předčil naše očekávání! Můžu jen doporučit!
LN Avatar autora Leona Ničová | 03.01.2020
Paní je velmi ochotná, milá, snaží se zákazníkům maximálně vycházet vstříc. Nebyl to můj první nákup a určitě ne poslední. Až se v mém okolí vyskytne příležitost, určitě se na ni zase obrátím.
Avatar autora | 24.09.2019
Obrovská spokojenost! Objednávku jsem dělala v době, kdy paní měla dovolenou. Hned jak se vrátila, tak volala na potvrzení a domluvě kdy dokáže dort poslat. Během pár dní byl pak doma a je krásný!!! Myslím, že obdarovaná bude nadšená!
6 položek celkem
Zpět do obchodu