Ve dnech od 10.06.2024 do 23.06.2024 čerpám dovolenou. Vaše objednávky budou přijímány, ale vyřizovány budou až po mém návratu a odesílány nejdříve v pondělí 24.06.2024. Děkuji za pochopení a přeji krásné dny! Jindřiška za Vymazlený dárek.

Výdej balíku na kód a bez občanky

 


 

 

Česká pošta vyzvednutí na kód 550 x 300

 

 

Rychleji a bez občanky. Česká pošta spouští výdej balíků na kód!

 

Využíváte doručení balíku "Na poštu"? Pak tu mám pro vás skvělou zprávu! Balíky České pošty lze nově vyzvedávat rychleji a bez prokazování totožnosti!

 

 

Jak na to?

V oznámení o uložení zásilky, které Česká pošta zasílá formou SMS nebo e-mailem, najdete unikátní šestimístný alfanumerický kód pro vyzvednutí vaší zásilky. A právě ten, v kombinaci se jménem (názvem) adresáta nebo číslem zásilky, slouží k vyzvednutí vašeho balíku bez nutnosti prokazovat totožnost.

Navíc na poštách s vyvolávacím systémem a specializovanou přepážkou Balíkovna budete díky kódu i rychleji obslouženi.

 

Kdo balík vyzvedne?

Zásilku za vás může vyzvednout i blízká osoba. Stačí, když jí předáte šestimístný kód pro vyzvednutí, se kterým se pak v kombinaci se jménem (názvem) adresáta nebo číslem zásilky u přepážky prokáže. Nemusí předkládat průkaz totožnosti, plnou moc nebo podepisovat doklad o převzetí.

 

A jak to tedy probíhá v praxi?

U přepážky stačí sdělit šestimístný kód pro vyzvednutí spolu se jménem (názvem) adresáta nebo číslem zásilky.

V Balíkovně s dotykovým vyvolávacím systémem zvolte tlačítko "Zrychlený výdej balíků" a vyťukejte šestimístný kód pro vyzvednutí přímo do vyvolávacího sytému. Balík vám díky tomu začnou v zázemí České pošty připravovat ještě než přijdete na řadu a předají vám ho tak mnohem rychleji.

V Balíkovně s tlačítkovým vyvolávacím systémem stiskněte na vyvolávacím systému "Zrychlený výdej balíků" a odeberte si pořadové číslo. K přepážce vás díky tomu opět přivolají rychleji.

Ani v jednom z případů už nemusíte předkládat průkaz totožnosti, plnou moc či podepisovat doklad o převzetí.

 

 


 

Zpět do obchodu