Ve dnech od 10.06.2024 do 23.06.2024 čerpám dovolenou. Vaše objednávky budou přijímány, ale vyřizovány budou až po mém návratu a odesílány nejdříve v pondělí 24.06.2024. Děkuji za pochopení a přeji krásné dny! Jindřiška za Vymazlený dárek.

Seznamte se s Amálkou

 


 

 

Nevím jak u vás, ale u nás se na sváteční neděli místo bábovky pečou dorty. A ne ledajaké!

 

Představuji vám první dvoupatrový plenkový dort pro holčičku, který najdete v mojí nabídce. Je upečený s láskou, z těch nejvybranějších ingrediencí!

Korpus dortu tvoří jednorázové pleny Pampers New Baby-Dry a kojenecká lahev s klinicky ověřeným antikolikovým systémem, ergonomickým tvarem pro maximální pohodlí a bez obsahu BPA. Na sladkou polevu byly použity extrémně jemné, heboučké a velmi savé látkové pleny vyrobené ze směsi bambusové viskózy a bavlny s vysokou gramáží, které nezpůsobují alergickou reakci. Díky použitému materiálu jsou navíc i antibakteriální. K závěrečnému dozdobení pak posloužily kojenecké ponožky, roztomilá hračka v podobě plyšového zvířátka - zebry vyrobeného z extra jemného materiálu a další nezbytné dekorační suroviny (mačkaný papír, saténové stuhy).

Výška dortu je cca 40 cm (vč. vrchní dekorace), průměr cca 25/18 cm.

 

 


 

Zpět do obchodu