Ve dnech od 01.04.2024 do 14.04.2024 čerpám dovolenou. Vaše objednávky budou přijímány, ale vyřizovány budou až po mém návratu a odesílány nejdříve ve středu 17.10.2024. Děkuji za pochopení a přeji krásné dny! Jindřiška za Vymazlený dárek.

Zásilkovna

 


  

 
Co je Zásilkovna? 
 
Zásilkovna je široká dodavatelská síť s bezmála 3.000 výdejními místy (tzv. Z-Point) v České republice, na která si můžete nechat doručit vámi objednané zboží snadno, levně a rychle.
 
 
Jaké jsou výhody Zásilkovny?
  • sami si určíte, kdy a kde si zboží vyzvednete
  • doručení do dvou dnů na jednu z bezmála 3.000 poboček v České republice
  • doručení v rámci České republiky za cenu pouhých 69 Kč
  • snadné sledování pohybu zásilky na webu Zásilkovny či mobilní aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iOS
  • sedmidenní lhůta na vyzvednutí zboží s možností prodloužení až na 21 dní
  • vyzvednutí zásilky kýmkoliv pouze s pomocí zaslaného hesla bez nutnosti prokazovat totožnost
  • dlouhá otevírací doba výdejních míst a jejich dobrá dopravní dostupnost
  • možnost rozbalení zásilky při převzetí
  • plně profesionální služba výdeje zboží

 

Jak funguje Zásilkovna?

Zásilkovna představuje moderní a zákaznicky velmi pohodlný způsob dopravy vámi objednaného zboží. Ten je založen na široké síti výdejních míst. Zásilkovna pobočky přímo neprovozuje, jsou jimi zpravidla lokální provozovny nejrůznějších druhů, výdejní místo proto můžete najít na své nejbližší čerpací stanici, v samoobsluze, papírnictví, čistírně oděvů, restauraci, kopírovacím centru nebo třeba parfumerii.

Přehled všech výdejních míst najdete tady.

Díky tomuto systému disponuje Zásilkovna bezmála 3.000 výdejními místy na území České republiky, a to jak v městských, tak ve venkovských oblastech, kam doručuje levně do dvou dnů od převzetí zásilky od prodejce. Navíc poskytuje moderní službu sledování zásilek - vždy tedy víte, kde se váš balíček nachází a kdy doputuje až k vám.

Zásilkovna se snaží být lepší alternativou tradičních zásilkových služeb, s nimiž bojuje hlavně nízkou cenou a pohodlím při doručování. Na zazvonění dopravce tak nemusíte čekat doma - balíček si objednáte k nejbližšímu partnerovi Zásilkovny, u kterého na vás počká 7 kalendářních dní. Pokud si ho nemůžete v této lhůtě vyzvednout, na webu či v mobilní aplikaci máte možnost úschovu zdarma prodloužit až na tři týdny.

 

BCB - Zásilkovna 

 

 

Zpět do obchodu