Ve dnech od 01.04.2024 do 14.04.2024 čerpám dovolenou. Vaše objednávky budou přijímány, ale vyřizovány budou až po mém návratu a odesílány nejdříve ve středu 17.10.2024. Děkuji za pochopení a přeji krásné dny! Jindřiška za Vymazlený dárek.

BAMBO Nature

 


 

 

Bambo Nature obrázek 02 

 

Pokud chcete, aby se vaše miminko cítilo při nošení plenek spokojeně a zároveň udělat i něco pro životní prostředí, pak dětské ekopleny BAMBO Nature jsou tou správnou volbou.

 

Značka dětských plen BAMBO Nature má dvě hlavní priority.

Péči o vaše dítě. Zájem o životní prostředí.

 

BAMBO Nature je nová generace jednorázových plen vyráběných z vysoce kvalitních, certifikovaných, bezpečných a ekologických materiálů, které chrání zdraví vašeho dítěte a udržitelnost materiálů použitých během výroby.

Tyto univerzální dětské pleny s prodyšným povrchem a se suchým zapínáním vyrábí společnost ABENA A/S Dánsko s dodržením nejpřísnějších kritérií týkajících se výrobní technologie i použitých materiálů.

Pleny BAMBO Nature jsou stejně jako ty obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu.

Jsou velmi tenké a ultra-absorpční s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky dítěte a udržuje ji v suchu, a to i při opakovaném namočení.

Plenkové kalhotky byly navrženy ve spolupráci s rodiči, ve snaze zajistit produktu praktickou konstrukci a uživatelskou přívětivost.

Jednorázové pleny BAMBO Nature jsou k dispozici v 6 velikostech pro všechny věkové kategorie až do doby, kdy dítě přirozeně dosahuje plné kontinence. Plenky BAMBO Nature začínají velikostí 1 Newborn (pro děti o váze 2–4 kg) a pokračují velikostí 2 Mini (3–6 kg), 3 Midi (5–9 kg), 4 Maxi (7–18 kg), 5 Junior (12–22 kg) a šestá je velikost XL (16–30 kg).

Dětské univerzální plenkové kalhotky jsou vhodné pro děvčátka i chlapečky.

 

 

VLASTNOSTI A VÝHODY DĚTSKÝCH EKO PLEN BAMBO NATURE

 • prodyšná a měkká vnější vrstva AIR PLUS umožňuje přístup vzduchu k dětské pokožce, snižuje vlhkost a minimalizuje riziko podráždění pokožky miminka
 • odpružené bočnice a měkké okraje zajišťují dokonalé přilnutí plenky k tělu a zároveň poskytují miminku maximální pohodlí a volnost pohybu
 • ještě měkčí a pohodlnější spodní a horní vrstva, díky které je dětská plena daleko více šetrná k dětské pokožce
 • dvojité bariéry proti úniku tekutiny z pleny 
 • superabsorpční dvojité jádro s unikátní vrstvou TOP DRY, která odčerpává vlhkost pryč od dětské pokožky, okamžitě mění tekutinu na gel a zajišťuje tak dokonalý pocit suchosti a bezpečí
 • praktické zapínání na suchý zip umožňuje otevírání a uzavírání pleny tak často, jak je potřeba
 • efektivní dvojité bariéry proti úniku tekutiny z pleny
 • pleny velikosti midi až XL Plus mají též indikátor vlhkosti, který změnou zabarvení signalizuje nutnost výměny plenky
 • zanechávají mnohem menší ekologickou stopu než běžné jednorázové pleny (jsou z části biologicky odbouratelné pleny, především samotná buničina pleny, v celkovém výsledku jsou tedy 3x více rozložitelné než pleny ostatních značek)
 • hypoalergenní, dermatologicky testované
 • nejsou testované na zvířatech

  

Bambo Nature vlastnosti 

 

PRODYŠNÉ

Plně prodyšná vnější vrstva pleny umožňuje pokožce miminka dýchat a udržuje ji zdravou a v suchu.

 

1 Bambo Nature vlastnosti breathable large

 

FLEXIBILNÍ

Boční zapínání je vyrobeno z extrémně pružného materiálu, který zajišťuje perfektní přilnavost i při opakovaném zapínání.

 

2 Bambo Nature vlastnosti flexible large

 

MĚKKÉ

Extra měkká textilní vrstva je na dotek příjemná a nedráždí pokožku miminka.

 

3 Bambo Nature vlastnosti soft large

 

NEPROPUSTNÉ

Perfektně tvarované boční chrániče minimalizují riziko protečení a zároveň zajišťují maximální volnost pohybu miminka, aniž by došlo ke snížení komfortu při jejich nošení.

 

4 Bambo Nature vlastnosti thin and perfect fit large

 

SUCHÉ

Vnitřní vrstva TOP DRY zajišťuje rychlou absorpci a odvádění vlhkosti a udržuje tak pokožku miminka suchou.

 

5 Bambo Nature vlastnosti top dry large

 

 

  

Pleny BAMBO Nature NEOBSAHUJÍ chlor, ftaláty, parfémy, optické zjasňovače, formaldehyd ani PVC. Vnitřní výplň je vyrobena ze dřeva ze 100% FSC certifikovaných udržitelných zdrojů. Zapínací pásky a manžety na nohou neobsahují latex. Absorpční jádro je bez ftalátů. K potisku nejsou použity barvy obsahující těžké kovy. Pleny jsou hypoalergenní (nevyvolávají alergii), nejsou testované na zvířatech a získaly ekologickou značku Nordic Ecolabel.

O kvalitě plenkových kalhotek BAMBO Nature dostatečně vypovídá přidělení prestižní severské ekoznámky SWAN. Pro její obdržení musí výrobce splnit řadu přísných omezení jako např. zákaz používání chlóru nebo jiných organických bělidel, parfémů nebo jakýchkoliv alergenů při výrobě. Hlavním kritériem je dosažení maximální ochrany uživatele i životního prostředí při výrobě i recyklaci.

Dětské plenkové kalhotky BAMBO Nature byly na americkém trhu vyhodnoceny jako nejlepší produkt ve své kategorii a v českém dTtestu získaly druhé místo. Můžete si tedy být jisti, že s BAMBO Nature dáváte svým dětem jeden z nejlepších produktů na trhu.

 

 

Zpět do obchodu